KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374344
nr 1337 4344
Maret Eriksson
(f. 1951), Sverige
Hönor. Signerad, daterad -15. Akvarell, 21x29 cm
Maret Eriksson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:34:16
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
450 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Maret Eriksson
Läs mer om Maret Eriksson